top of page
nauka surfingu

Nauka Surfingu

z polskimi instruktorami!

CzyliSurf

...jest polskim projektem, mającym na celu tworzyć społeczność, która podróżuje, szkoli i bawi się w atmosferze surfingowego luzu i lekką nuty ostrego rock'n'rolla!

W naszym słowniku nie istnieje słowo "klient".  Nigdy nie oddamy Cię w ręce pośredników - jesteśmy organizatorami i wykonawcami naszych wyjazdów - od początku, do końca.

 

Uczestnicy naszych obozów często przyjeżdżają w pojedynkę, jako poszukujący swojej surfingowej ekipy soliści. Wracając, są już członkami naszej Familii!

wyjazdy surfingowe surf wyjazdy czyli surf

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają międzynarodowe uprawnienia federacji ISA, co gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych szkoleń!

isa logo.png
wyjazdy surfingowe surf wyjazdy czyli surf

Karaś

Założyciel

Organizator wyjazdów

Współzałożyciel CzyliSurf, instruktor surfingu, kitesurfingu, snowboardu oraz nurkowania. Swoje umiejętności rozwijał na wszystkich kontynentach, od Australii, po Amerykę Południową. Spędza tyle czasu w wodzie, że między palcami wyrosły mu błony. 

nauka surfingu
nauka surfingu

Dawid

Założyciel

Organizator wyjazdów

Dawid to współzałożyciel CzyliSurf, instruktor wielu dyscyplin sportu i utytułowany zawodnik. Zdobywał medale jeżdżąc w polskiej kadrze snowboardowej. W surfingu, na koncie ma 3 miejsce w Mistrzostwach Polski 2021. Ciężko konkurować z nim w wodzie, prawdziwy rekin wśród fal!

szkola surfingu
szkola surfingu

Kinia

Instruktorka

Zawodniczka

Nasza wychowanka! Kinga zaczęła swoją przygodę z surfingiem na naszym pierwszym wyjeździe we Francji w 2016r. Szybko się rozwijała i dziś jest naszą instruktorką oraz zdobywającą medale zawodniczką - zajęła 1 miejsce w zawodach SoftTech Open 2020.

wyjazd surfingowy
surfing w polsce

Miczka

Instruktorka

Spec Social Media

Mika to nasza specjalistka od Social Media i instruktorka z niewyczerpaną cierpliwością i empatią.  Podczas sezonu letniego prowadzi nasze surfingowe Mini Campy dla dzieci na Półwyspie Helskim. Ma już na koncie pierwsze sukcesy w zawodach - zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Polski 2020.

surfing w polsce
bottom of page